Genel

Postamı Nasıl Markalayabilirim? Bir VMC ve BIMI kullanın

Mimecast'in The State of Brand Protection 2021 adlı raporuna göre , marka kimliğine bürünme algılamaları Şubat 2021'de 2019'a kıyasla % 170 artışla 39,2 milyara yükseldi. VMC ve BIMI kullanarak e-postalarınızı markalaştırmanın nasıl "gümüş kurşununuz" olabileceğini öğrenin. mesajlarınızın müşterilerinizin gelen kutularında birinci sınıf gayrimenkul talep etmesine yardımcı olur ve kimlik avı dolandırıcılığını önler

Asimetrik Şifreleme: Nedir ve Güvenliğiniz Neden Ona Bağlıdır?

Web sitelerinin güvenliğini sağlamaktan yazılım imzalamaya kadar, neredeyse her yerde çevrimiçi olarak kullanılan asimetrik kriptografiyi (şifreleme dahil) bulacaksınız. Verilerinizi çevrimiçi ortamda güvende tutmaya yardımcı olan şifreleme süreci hakkında bilmeniz gerekenler burada

SERTİFİKA YETKİLİSİ (CA) NEDİR VE NE YAPARLAR?

İşletmeler her yıl platformlarını güvence altına almak için büyük paralar harcıyor. Statista'ya göre, 2022'nin sonunda güvenlik hizmetlerine yapılan toplam harcama 77 milyar dolara yükselecek. Bu tür güvenlik hizmetleri arasında kritik bir hizmet de SSL Sertifikalarıdır . Kuruluşların ve işletmelerin, kullanıcıların verilerini kriptografik şifreleme yoluyla bilgisayar korsanlarından korumalarına yardımcı olur.

CASUS YAZILIM NEDİR? CASUS YAZILIM ÖRNEKLERİNE VE TÜRLERİNE BİR BAKIŞ

Spyware adından da anlaşılacağı gibi , çevrimiçi güvenliğinizi riske atan bir tür kötü amaçlı yazılımdır . Son birkaç yılda, verileriniz için sürekli bir tehdit oluşturan Casus Yazılım kullanımı arttı. Bu parça, çeşitli Casus Yazılım türlerini ve kendinizi ve verilerinizi bundan nasıl koruyacağınızı vurgulamak için özel olarak tasarlanmıştır .

SAST, DAST VE IAST ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Mobil ve web uygulama testinin özü , kod kusurları olasılığını ortadan kaldırmak ve uygulamanın en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktır. Geliştiriciler, son yazılım sürümüne dahil edilmeden önce hataları ortadan kaldırmalıdır. Bunu yapmak, uygulamayı güvenlik tehditlerinden korumaya yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, kuruluşunuz, itibar ve finansal zararlar gibi yüksek güvenlik ihlallerine karşı güvendedir.

OV Kod İmzalama Anahtarı Depolama Gereksinimi Değişiklikleri 2023'e Ertelendi

Sektör liderleri, kuruluş doğrulama (OV) kod imzalama sertifikaları için yeni güvenli anahtar depolama gereksinimlerinin kullanıma sunulmasını 1 Haziran 2023'e kadar ertelemeye karar verdi.

HTTP ve HTTPS Protokolleri Arasındaki Fark Nedir?

HTTP ve HTTPS arasındaki fark, işletmenizin başarılı olması veya bir veri ihlaline maruz kalması arasındaki fark olabilir. Bu iki temel bağlantı türü hakkında bilmeniz gereken temel farkları hızlıca vurgulayalım.

ARP Spoofing hakkında bilmeniz gereken her şey

Belli bir kötü adamın, hain arzularını yerine getirme ve gerçekte kim olduğunu ortaya çıkarma zamanının geldiğini anlayana kadar iyi bir adam gibi davrandığını öğrendiğiniz Hollywood filmlerindeki kimliğe bürünmelerin farkında olmalısınız.

SSL Sertifikası Fiyat

SSL sertifikası fiyat olarak kullanılacağı süreye ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Web sitelerinin güvenilir olduklarını kanıtlamaları pek çok açıdan önemlidir. Bilinçlenen internet kullanıcıları da bu sertifikanın olmadığı sitelere girmemekte ve alışveriş yapmamaktadırlar. Aynı zamanda Google gibi arama motorları da bu sertifikayı kullanmayan siteleri üst sıralarda göstermemektedir.