Easy4SSL En Ucuz SSL Sertifikaları için İndirim Kuponları

Easy4SSL'in Kampanyalı Ürünlerieasy4ssl.com kullanıcıları için sürekli olarak farklı ürünlerinde kampanyalar düzenlemektedir. Sizde incele tuşuna basarak indirimli ürünleri görebilir, ihtiyacınız olan ürünü en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

GoGetSSL® Domain SSL %20 İndirimli

GoGetSSL Etki Alanı SSL , temel siteler, bloglar, çevrimiçi portföyler ve küçük işletmeler için ideal olan uygun fiyatlı bir Etki Alanı Doğrulama sertifikasıdır. Yalnızca bir web sitesini güvenceye almanız gerekiyorsa, bu giriş seviyesi sertifika sağlam güvenlik sağlarken, ekstra özellikleri kullanıcıların sitenize olan güvenini artıracaktır.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
20%

GoGetSSL® Wildcard SSL 35$/Yıldan Başlayan Fiyatlarla

GoGetSSL® Wildcard SSL sertifikası, Stratejik Ortağımız tarafından desteklenen kendi ürünümüzdür. SSL'yi büyük hacimde satıyoruz ve size aktardığımız önemli indirimlerimiz var, bu da Wildcard SSL'mizi mükemmel kaliteyi koruyarak dünyanın en ucuzlarından biri haline getiriyor.

 

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
112,50

Sectigo PositiveSSL EV 60$/Yıldan Başlayan Fiyatlarla

Comodo PositiveSSL EV, sertifikada işletme bilgilerinizi görüntüleyerek müşterinin güvenini ve çevrimiçi satışları artırmaya yardımcı olur. Ziyaretçilerinize güven düzeyini sağlamanın yanı sıra alışveriş sepetini terk etmeyi azaltır. Tüm SSL endüstrisinde en düşük fiyata üst düzey kimlik doğrulama elde edin.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
225,00

Sectigo PositiveSSL 4,2$/Yıldan Başlayan Fiyatlarla

Comodo PositiveSSL, düşük maliyetli bir SSL güvenlik çözümü sağlar ve çevrimiçi veri geçişlerini korumak için web sitenize sağlam şifreleme sağlar. Giriş seviyesi bir SSL sertifikası olan sertifika, küçük ve orta ölçekli işletme siteleri arasında en popüler olanıdır.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
45,00

Sectigo PositiveSSL Wildcard 50$/Yıldan Başlayan Fiyatlarla

Comodo PositiveSSL Wildcard sertifikası, bir etki alanını + tüm alt etki alanlarını korur. PositiveSSL Wildcard, Comodo'nun sunduğu en ucuz fiyatlı joker SSL SSL'dir ve yüksek değerli GeoTrust ve GoDaddy joker SSL'sinin yerini almak için en iyi alternatiftir. Wildcard SSL'yi 10$ daha uygun fiyata alın.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
225,00

E-Posta İmzalama Sertifikalarında %20 indirim

Comodo Personal Authentication Certificate Enterprise (SMIME), e-postalar ve belgeler için dijital imzaya izin vererek birçok avantaj sağlar. Sertifika, güçlü kimlik doğrulaması, etki alanı denetimi doğrulaması ve insanların e-postanın doğrulanmış göndericiden geldiğini bilmesini sağlayan Kuruluş doğrulaması sağlar. CPAC, daha iyi koruma için 2048 bit şifreleme anahtarlarıyla birlikte iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirir.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
20%

Tüm GoGetSSL® Markalı Ürünlerde %50 İndirim

GoGetSSL®  Sectigo CA tarafından stratejik ortak olarak desteklenen genç bir dijital sertifika markasıdır. Domain SSL, Wildcard SSL, çok etki alanı (SAN) ve Kod İmzalama sertifikaları dahil olmak üzere her tür sertifikayı sunuyoruz.

Markamız tarafından verilen sertifikalara %99,6 masaüstü tarayıcı ve mobil cihazlar güvenmektedir. Her SSL, ücretsiz sınırsız yeniden düzenleme, ücretsiz sunucu lisanslama ve ECC/RSA şifreleme algoritması ile birlikte gelir.

 

SON GÜN 30 HAZİRAN

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
50%

Digicert Basic EV ve OV SSL 20$ indirimli

DigiCert, üstün kalitenin anlamını ve yüksek fiyatların nedenini anlayanlar için bir markadır. Genişletilmiş Doğrulama SSL sertifikalarını hızlı ve profesyonel bir şekilde yayınlayan dünyada büyük bir otoritedir. DigiCert, dünyanın her yerinde yerel doğrulama aracıları işletmektedir ve dilinizi konuşmaya hazırdır. Devlet kurumları, işletmeler ve büyük şirketler, 20 yılı aşkın bir süredir kanıtlanmış deneyim için bu markayı sezgisel olarak seçmektedir.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
450,00

Thawte Ürünleri %20 İndirimli

Thawte, çeşitli güvenlik çözümleriyle önde gelen küresel sertifika yetkililerinden biridir. DV, OV, EV ve Wildcard dahil olmak üzere standart dijital sertifikalar sunuyoruz. En sağlam ve profesyonel doğrulama prosedürleri için ürünlerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Hiç şüphe yok ki, kuruluş veya genişletilmiş doğrulama SSL almanın en hızlı yoludur. Her sertifika, tüm ziyaretçiler tarafından daha fazla güven kazanmak için güçlü şifreleme, dinamik site mührü logosu, sınırsız yeniden düzenleme ve sunucu lisansı ile birlikte gelir.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
20%

Sectigo Positive ve Positive EV SSL %35 İndirimli

Sectigo SSL (eski adıyla Comodo CA), dünyanın en büyük ikinci ticari güven sağlayıcısıdır. Deneyimli ve iyi eğitimli çalışanlar, bireylerin ve kurumsal müşterilerin web sitelerini, çevrimiçi uygulamaları ve e-postaları korumalarına yardımcı olur.

Sectigo SSL sertifikaları tüm dünyada popülerdir ve Alan adı onaylı, İşletme ve Genişletilmiş Doğrulama, Çoklu Alan Adı, Wildcard, SMIME ve Kod İmzalama sertifikaları gibi tüm pazar segmentlerinde ve SSL sertifikalarında iyi bir şekilde sunulur.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
35%

Goget Kod İmzalama 60$ Yerine 50$

Bir CD/DVD diski ile fiziksel bir mağazadan yazılım satın almak ile İnternet üzerinden yazılım satın almak arasında önemli bir fark vardır. Yazılım fiziksel bir mağazadan geldiğinde kaynak kodu orijinaldir ve herhangi birinin kodu güncelleme şansı yoktur. Yazılımı İnternet üzerinden indirirken sorun ortaya çıkıyor, aynı yazılımın indirilmesine izin veren yüzlerce web sitesi var ve kötü amaçlı yazılımlarla kod girme riski çok yüksek.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
225,00

GoGetSSL® BusinessTrust EV 85$ yerine 75$

BusinessTrust EV SSL, dünyanın en güçlü CA'sı olan Sectigo (eski adıyla Comodo CA) tarafından desteklenen kendi markalı SSL sertifikamızdır. 1.000.000$ garanti, herhangi bir nedenle 30 günlük para iade garantisi, sınırsız ücretsiz yeniden düzenleme, sınırsız sunucu lisansı ve evet, Yeşil adres çubuğu adı verilen en iyi görsel güven göstergesi ile birlikte gelir. Aynı fiyata hem ECC hem de RSA algoritmaları sağlıyoruz ve her ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz.

STOKLAR TÜKENDİ
İNDİRİMLİ
225,00