LEI kodları. müşterinizi tanıyın

Tüzel Kişi Kimlik Kodu (LEI) kodu, finansal işlemlere katılan herhangi bir uluslararası şirketi tanımlamanın en sağlam ve modern yollarından biridir. LEI kodunun amacı, sistemik riskin izlenmesi ve ölçülmesinde önemli bir yardımdır, Düzenleyici raporlama gereksinimleriyle daha ucuz uyumluluğu destekleyin. G20 ülkeleri, LEI kodlarının kullanımını onayladı. Özel kişilere LEI kodu alınmasına gerek yoktur. LEI yok, ticaret yok demektir.

Desteklenen Kuruluşlar
Kayıtlı Şirketler
Kâr Amacı Gütmeyen/Yardım Kuruluşları
Fonlar ve Vakıflar
Devlet Kurumları
Şahıs Firmaları Yerel kayıtlarında görünen kişiler
Şube Ana merkez tüzel kişinin zaten bir LEI'si olmalıdır
LEI kodu yapısı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
LOU tanımlayıcısı Rezerve Karakterler Varlık Tanımlayıcı Doğrulama Kimliği
Her bir LOU'ya benzersiz olarak tahsis edilen dört karakterlik önek Sıfıra ayarlanmış iki ayrılmış karakter LOU'lar tarafından şeffaf, sağlam ve sağlam tahsisat politikalarına göre oluşturulan ve atanan kodun varlığa özgü kısmı ISO 17422 tarafından açıklandığı gibi iki kontrol basamağı
LEI Fiyatlandırması/Planları
Basit Transfer Pro
Fiyatlandırma Planı
Fiyat 39.98 $ Yıllık 54.90 $ Yıllık 99.98 $ Yıllık
Periyot
Periyot 5 Yıla Kadar 1 Yıl 5 Yıla Kadar
LEI Kaydı
LEI Kaydı
LEI data güncellemesi
LEI data güncellemesi
SSL Doğrulamayı Hızlandırır
SSL Doğrulamayı Hızlandırır
Ücretsiz SSL Sertifikası Güvenilir ve profesyonel SSL, her planla birlikte gelir
Ücretsiz SSL Sertifikası Güvenilir ve profesyonel SSL, her planla birlikte gelir GoGetSSL® Domain SSL GoGetSSL® Domain SSL GoGetSSL® BusinessTrust EV SSL
Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver
 • GetLEI® tarafından desteklenmektedir

  GetLEI® hizmeti, işletmeleri/kuruluşları tanımlamaya yardımcı olan LEI kodlarını küresel olarak sağlamak için 2019'un başlarında oluşturulmuş yeni bir projedir. LEI kodu, şirketi finansal işlemlerde veya kimlik güvencesi kullanım durumlarında temsil etmek için olmazsa olmaz bir şeydir.

 • API Gücü

  Hızlı ve basit toplu sipariş için API'mizi kullanarak LEI kodu kaydını otomatikleştirin. API, yeni LEI kodu oluşturulmasına, LEI'nin yenilenmesine ve sipariş durumunun kontrol edilmesine olanak tanır.

 • LEI transferi dahilinde ücretsiz 1 yıllık SSL

  Sistemimize yapılan her LEI transferinde ücretsiz 1 yıllık GoGetSSL® Alan Adı SSL sertifikası sunuyoruz. Aktarılan kodunuz için aktarılan LEI kodunuzun yenilenmesi sırasında Alan Adı veya Uzatılmış Doğrulama SSL'sini ücretsiz olarak alacaksınız. EV SSL'nin PRO planla birlikte geldiğini lütfen unutmayın.

 • Veri koruma / GDPR uyumlu

  Tüm Kişisel Verilerinizi GDPR kurallarına ve kılavuzlarına göre koruma sorumluluğumuzu üstleniyoruz. Güvenlik ekibimiz, PCI tarama araçlarını ve piyasadaki en iyi güvenlik uzmanlarının tavsiyelerini kullanarak olası güvenlik açıklarına karşı sistemimizi izler ve analiz eder. Gizlilik Politikası kılavuzuna göz atın.